5 aplikacji dla Sneakerheada

SNKRS

aplikacja-snkrs

SNKRS app jest aplikacją od Nike, na której pojawiają się najciekawsze premiery Nike. Premiery sneakersów zazwyczaj odbywają się jako 3 lub 15-minutowe losowania. Pamiętajcie, aby nie zapomnieć włączyć powiadomień, które będą nam przypominać o najnowszych premierach Nike oraz będą powiadamiać jeśli dostaniemy Exclusive Access na wybrane buty.

Nike

aplikacja-nike

Jest to druga aplikacja od Nike, na której również znajdziemy mnóstwo fajnych sneakersów. Co prawda nie pojawiają się tutaj takie mocne kolaboracje jak Nike x Off-White, lecz i tak są tutaj ciekawe dropy butów, jak np. Jordan 1 Low, Jordan 1 Mid, Dunki Low i wiele innych.

Confirmed

aplikacja-confirmed

Confirmed jest aplikacją adidasa, na której pojawiają się najmocniejsze wydania butów adidasa. Premiery odbywają się zazwyczaj jako kilkudniowe losowania. Również i w tym przypadku warto włączyć powiadomienia, aby nie przegapić żadnych premier oraz dostępu do Exclusive Access.

Asphaltgold Fittingroom

aplikacja-asphaltgold-fittingroom

Aplikacja Asphaltgold Fittingroom pomaga nam wybrać rozmiar obuwia, jaki powinniśmy wybrać przy zakupie nowych butów. Działa ona w ten sposób, że wybieramy buty oraz rozmiar, które w tym momencie posiadamy, a następnie wybieramy buty, które chcemy zakupić. Gdy to zrobimy pokazuje nam rozmiar, który powinien być odpowiedni dla naszej stopy.

StockX

aplikacja-stockx

StockX jest największą giełdą sneakersów na świecie. Możemy sprawdzić dzięki niej za pomocą kilku kliknięć ceny butów na rynku. Również bardzo prosto możemy sprzedać jak i zakupić swoje jakiekolwiek chcemy sneakersy.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.