Air Jordan 1 “Satin Bred” nadchodzą w wakacje 2023

Air Jordan 1 “Satin Bred” miały swoją premierę po raz pierwszy w 2016 roku jako NYC exclusive. Zostały one wtedy ponumerowane i wydane w ilości 501 par. Tym razem zobaczymy je w te wakacje w wersji damskiej, oczywiście liczba wyprodukowanych par będzie o wiele większa.

Na ten moment wiele informacji nie ma. Oczekuje się, że sneakersy wyjdą w rozmarówce damskiej. Sneakersy będą posiadały satynową cholewkę w każdemu dobrze znanej i kochanej czerwono-czarnej kolorystyce “bred”. Air Jordan 1 “Satin Bred” powrócą do nas z kilkoma drobnymi poprawkami, lecz niczym szczególnym nie będą się różnić.

Premiera ma mieć miejsce w wakacje 2023 na aplikacji SNKRS i u wybranych sprzedawców. To wszystko co na ten moment wiadomo, gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej to z pewnością was poinformujemy dlatego śledźcie naszą stronę oraz nasze social media.

Podobne Posty
Czytaj więcej

5 aplikacji dla Sneakerheada

SNKRS SNKRS app jest aplikacją od Nike, na której pojawiają się najciekawsze premiery Nike. Premiery sneakersów zazwyczaj odbywają…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.