Co zrobić żeby buty się nie zaginały?

Nikt nie lubi nieestetycznych zagięć na naszych butach od chodzenia. Nie wygląda to zbyt dobrze i niszczy się w taki sposób obuwie, a szczególnie jest to zauważalne w przypadku, gdy buty są wykonane z miękkiej skóry.

Prawidła

Naprawdę najlepszą inwestycją, jaką możesz wykonać dla dobra swoich butów są prawidła. Nie jest to jakiś duży koszt, a pomogą utrzymać Ci obuwie przy życiu i zachować nowy wygląd przez naprawdę długi czas. Za każdym razem, gdy ściągasz swoje buty z nóg pamiętaj, aby wypełnić je prawidłami. Jeśli nie posiadasz prawideł lub nie chcesz wydawać pieniędzy zawsze możesz wypchać buty papierem tak, jak to robią w sklepach z butami.

Łyżka do butów

lyzka-do-butow

Staraj się zakładać zawsze buty na nogi przy użyciu łyżki do butów. Dzięki łyżce do butów unikniesz zagięć, pęknięć i wad na tylnej części buta.

Sneaker shields

sneaker-shieldy-zapobiegajace-zaginaniu

Dosyć popularnym rozwiązaniem ostatnio są sneaker shieldsy. Są to wkłady do butów, które usztywniają cholewkę buta co zapobiega niszczeniu się tej części buta. Niestety chodzenie razem z nimi nie należy do wygodnych, ale spełniają swoją funkcje.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Kim jest Sneakerhead?

Sneakerhead to osoba, która jest pasjonatem butów sportowych, zwłaszcza tych zwanych “sneakersami”. Sneakerheadami są zarówno mężczyźni, jak i…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.