Cook group – Co to jest? Jak dołączyć?

Sneakersy z czasem są coraz trudniejsze do kupienia, dropy lub restocki znikają w ciągu kilku sekund ze sklepów internetowych i jest to prawie niemożliwe, aby kupić pożądane sneakersy bez bota lub cook groupy.

Czym jest cook groupa?

Cook groupy są to płatne serwery discord, które dostarczają mnóstwo użytecznych informacji, poradników, monitory sklepów. Znajdziecie tam dużo osób, którzy również są zainteresowani tematem sneakersów, streetwearu i tworzą jedno wielkie community.

Co zazwyczaj oferują cook groupy?

– Poradniki dotyczące sklepów internetowych, botów, proxy i tym podobnych rzeczy dzięki, którym nasze szanse na kupowanie limitowanych butów się zwiększą.
– Monitory, które monitorują 24/7 sklepy internetowe i natychmiast powiadamiają nas o dropach lub restockach butów.
– Informacje i porady na temat nadchodzących dropów.
– Wsparcie i pomoc od supportu na wszystkie tematy dotyczące sneakersów i streetwearu.

Jak dostać się do cook groupy?

cook-group-sneakers-resell

Niestety, ale nie każdy może sobie po prostu dołączyć do cook groupy, kiedy tylko chce. Dostęp do nich jest ograniczony, a sposoby na dołączenie są dwa. Można albo obserwować oficjalnego twittera danej cook groupy i czekać na jej restock lub odkupić dostęp od kogoś innego, który zazwyczaj kosztuje więcej niż zapłacilibyśmy na restocku. Cena miesięcznej subskrypcji dobrej cook groupy zazwyczaj kosztuje od 30€ do 50€.

Kilka przykładowych cook group:

Flex Workshop
NotifyEU
Peachy Pings
Cheesify
GOATIFY

Podobne Posty
Czytaj więcej

Historia butów Air Jordan 2

Air Jordan 2 to druga odsłona kultowej linii butów sygnowanych nazwiskiem słynnego koszykarza, Michaela Jordana. Model ten został…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.