Gdzie dropić buty? [Lista wszystkich miejsc]

Sklepy stacjonarne

stacjonarny-sklep-z-butami-footlocker
image via retailnet

Jest to z pewnością miejsce, gdzie będziecie mieli największe szanse, aby zakupić sneakersy na premierze. Przed premierą warto doinformować się przeglądając social media danego sklepu lub kontaktując się z nimi jak drop ma wyglądać, żeby się przygotować. Dropy zazwyczaj wyglądają w ten sposób, że już kilka godzin przed otwarciem sklepu w dniu premiery ustawia się kolejka przed sklepem, według której ludzie wchodzą po kolei do sklepu i mają możliwość zakupu sneakersów.

Sklepy stacjonarne w Polsce posiadające większość limitowanych premier sneakersów:

  • Warsawsneakerstore
  • Footlocker
  • Sizeer
  • Courir
  • Vitkac

Sklepy internetowe

sklep-internetowy-z-sneakersami-ws2

W internecie znajdziecie naprawdę mnóstwo sklepów, posiadających premiery limitowanych sneakersów. Niektóre dropią buty poprzez losowanie, niektóre używają metody kolejki, a jeszcze inne sposobem kto pierwszy ten lepszy. Listę polskich sklepów internetowych znajdziesz w innym artykule.

Aplikacje SNKRS i Confirmed

aplikacja-nike-snkrs

Są to aplikacje stworzone przez dwóch gigantów, czyli Nike oraz Adidas. Stworzone zostały specjalnie do dropów limitowanych sneakersów. Zapisanie się do dropów nie jest wcale trudne, a ilość par, jakie posiadają jest ogromna w porównaniu do innych sklepów, dlatego też nie należy pomijać tej opcji.

Platformy handlowe (StockX, Klekt itd.)

platforma-handlowa-stockx

Jeśli niestety nie uda nam się zakupić sneakersów za retail, pozostaje nam opcja zakupu na stronach takich jak StockX. Niestety ceny bywają bardzo wysokie na takim rynku, lecz mamy ogromny wybór, łatwość w zakupie oraz pewność, że buty, które zakupimy będą oryginalne.

Lista giełd z sneakersami:

Grupy na Facebooku

Kolejną z opcji kupienia butów z drugiej ręki są grupy na facebooku. Ceny są z pewnością mniejsze niż na platformach handlowych, lecz kupując na facebooku narażamy się na kupno podróbki lub oszustwo dlatego też powinniśmy dobrze sprawdzić, czy żadna z tych rzeczy nam nie grozi.

Lista polskich popularnych grup na facebooku:

1 comment

Comments are closed.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Historia Air Jordan 7

Air Jordan 7 to kultowe obuwie sygnowane logo firmy Nike i noszące nazwisko słynnego koszykarza – Michaela Jordana.…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.