Gdzie kupić Jordany?

Mimo ogromnej popularności marki Air Jordan nie widzimy ich zbyt często w normalnych sklepach z butami i są one dosyć ciężkie znalezienia. Dlaczego tak się dzieje? Bardzo dużo modeli oraz kolorystyk Jordanów wyprzedaje się bardzo szybko oraz tylko mała ilość sklepów wybranych przez Nike posiada premiery Jordanów. O wszystkich miejscach, gdzie je można kupić dowiecie się dzisiaj.

Aplikacja SNKRS oraz Nike

aplikacja-nike

Nike posiada dwie aplikacje na telefon – SNKRS z czerwono-białym logiem oraz Nike z biało-czarnym logiem. Zarówno na jednej jak i drugiej aplikacji co jakiś czas pojawiają się nowe premiery butów Air Jordan. Na aplikacji SNKRS pojawiają się dużo mocniejsze premiery butów takie jak np. kolaboracje Nike x Off-white, a na aplikacji Nike zazwyczaj są tam bardziej standardowe kolorystyki, lecz również bardzo ciekawe.

Sklepy internetowe

sklep-internetowy-z-butami-warsawsneakerstore

Następnym miejscem są sklepy internetowe. Sklepów jest naprawdę wiele zarówno polskich, jak i zagranicznych, lecz zakup Jordanów tam jest o wiele trudniejszy. Zapas par butów jest dużo mniejszy w porównaniu do sklepu/aplikacji Nike, lecz zawsze można spróbować kupić nasze wymarzone sneakersy w sklepie internetowym, jeśli nigdzie indziej nam się nie udało.

Sklepy stacjonarne

sklep-stacjonarny-z-butami-snipes

Sklepy internetowe zazwyczaj posiadają swoje własne sklepy stacjonarne. Kupno butów, których szukamy teoretycznie powinno być łatwiejsze ze względu dużo mniejszą ilość ludzi chcących zakupić te same Jordany co my w porównaniu do sklepów internetowych. Jeśli buty dopiero będą miały swoją premierę w przyszłości to warto w takim przypadku spróbować swoich sił.

Klekt

klekt-logo

Jeśli chcemy mieć buty szybko i nie chce nam się trudzić to zawsze możemy skorzystać z takiej giełdy jak np. Klekt. Co prawda będziemy musieli zapłacić cenę rynkową za buty, lecz mamy tam dostęp do prawie wszystkich butów od ręki. Buty są w 100% oryginalne oraz nieużywane, a cały proces kupna jest szybki i prosty.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.