Gdzie kupić yeezy?

Dużo ludzi dopiero zaczynających interesować się sneakersami oraz streetwearem zadaje sobie to pytanie, w którym miejscu można zakupić yeezy. Miejsc jest naprawdę dużo i o wszystkich dowiedzie się w dzisiejszym artykule.

Aplikacja Confirmed

aplikacja-adidas-confirmed

Confirmed jest aplikacją na telefony od adidasa, na której pojawiają się najnowsze i najważniejsze premiery adidasa w tym wiele premier Yeezy. Jest to jedno z najlepszych miejsc gdzie możemy je kupić ze względu na najlepszą cenę podczas dropu oraz w przypadku dużej popularności buta mamy największe szanse na zakup, ponieważ oczywiście Confirmed posiada największą ilość par w porównaniu do innych sklepów.

Sklepy internetowe

sklep-internetowy-z-butami-sizeer

Kolejnym miejscem są sklepy internetowe, jest to jedno z trudniejszych miejsc do zakupu swoich wymarzonych yeezy, jeśli jest wokół nich duży hype i wiele osób chce je zakupić, ale zawsze jest warto spróbować. Premiery są zazwyczaj zapowiadane na mediach społecznościowych sklepów, które zalecamy aby śledzić, jeśli nie chcemy przegapić żadnej premiery. Polskie sklepy internetowe mające zazwyczaj dropy yeezy to np. Warsawsneakerstore, Snipes, Sizeer, Vitkac.

Sklepy stacjonarne

sklep-stacjonarny-warsawsneakerstore

Oprócz sklepów internetowych premiery mają również sklepy stacjonarne. W sklepach stacjonarnych zazwyczaj jest łatwiej dorwać yeezy. Warto jednak zapytać sklepu przed premierą, w jaki sposób ma ona przebiegać. Często już przed otwarciem sklepu ustawiają się kolejki, aby zakupić nowe yeezy dlatego warto być wcześniej i dowiedzieć się jak najwięcej na temat dropu.

StockX

yeezy-na-stockx

Najprostszym i najszybszym sposobem na kupienie yeezy jest użycie giełdy StockX. Co prawda w większości przypadków nie jest to najtańsza opcja, ponieważ musimy zapłacić cenę rynkową, ale model oraz rozmiar, który potrzebujemy praktycznie zawsze jest dostępny i bez żadnego problemu możemy go od razu zamówić.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.