Gdzie sprzedać buty?

Czasem potrzebujemy sprzedać nasze buty w celu zarobkowym czy też z innego powodu jak np. zły rozmiar lub znudziły nam się, lecz nie do końca wiemy gdzie powinniśmy to zrobić tak, aby w łatwy oraz bezpieczny sposób dokonać transakcji, dlatego też zapoznamy was ze wszystkimi miejscami, w których będziecie mogli sprzedać swoje sneakersy.

Vinted

miejsce-do-sprzedazy-butow-vinted

Vinted jest internetowym serwisem ogłoszeniowym, na którym możecie sprzedać zarówno używane, jak i nowe przedmioty. Dodatkowo, aby uchronić użytkowników przed oszustwami vinted posiada ochronę kupujących i sprzedających co w przypadku oszustw pomaga rozwiązać problem na korzyść uczciwej osoby.

Grupy na facebooku

miejsce-do-sprzedazy-butow-frupa-na-facebooku

Jest to bardzo popularne miejsce sprzedaży wśród osób interesujących się sneakersami oraz streetwearem, lecz w tym przypadku narażamy się na oszustwo, przed którym nikt nas nie chroni. Dlatego należy pamiętać, aby zawsze dopiero wysyłać buty do kupującego, gdy pojawią się pieniądze na naszym koncie bankowym. Oprócz wymienionych przykładowych grup poniżej z pewnością bez problemu znajdziecie ich więcej za pomocą opcji wyszukiwania na facebooku przy użyciu kluczowych słów.

Przykładowe grupy na facebooku:

StockX

miejsce-do-sprzedazy-butow-gielda-stockx

Jest to prawdopodobnie największa i najpopularniejsza platforma na świecie do sprzedaży sneakersów, przez co sprzedaż naszych nie trwa zbyt długo. W tym przypadku buty nie mogą być używane, StockX przyjmuje jedynie buty nieużywane, nieuszkodzone oraz razem z oryginalnym pudełkiem, o czym należy pamiętać.

StockX działa jako pośrednik między sprzedawcą a kupującym. Proces sprzedaży wygląda bardzo prosto. Gdy sprzedamy nasze buty wysyłamy je prosto do StockX, gdzie czeka tam nasze buty sprawdzenie przez pracowników StockX czy wszystko jest z naszymi butami tak, jak powinno być. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to buty są wysyłane do kupującego, a my dostajemy w ciągu kilku dni nasze pieniądze.

Klekt

miejsce-do-sprzedazy-butow-gielda-klekt

Kolejnym miejscem jest Klekt, który działa na takich samych zasadach jak StockX, ale nie warto o nim zapominać, ponieważ często uda nam się sprzedać nasze sneakersy za dużo lepszą cene oraz w przypadku sprzedaży, mamy 24 godziny na potwierdzenie sprzedaży w przeciwieństwie do StockX, gdy nasz wystawiony przedmiot się sprzeda jesteśmy zmuszeni do wysłania go w ciągu 2 dni, bo inaczej dostaniemy kare pieniężną.

Olx

miejsce-do-sprzedazy-butow-olx

Olx jest chyba nam wszystkim znanym serwisem ogłoszeniowym, gdzie możemy sprzedać prawie wszystko. Dokładne miejsce, w którym chcemy wystawić nasze buty znajduje się w kategorii Moda, a następnie Buty.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.