Grinch znowu skradnie w tym roku święta tym razem z adidasem! Adidas Forum Low “Grinch”

Wraz z nadchodzącym grudniem i świętami adidas postanawia wejść w te klimaty tworząc sneakersy inspirując się jednym z najbardziej kultowych książek i filmów kojarzonych ze świętami Bożego Narodzenia – “Grinch: Świąt nie będzie”

W przeszłości w podobnej porze zimowej już nie raz widywaliśmy premiery butów w kolorystyce nazwanej “Grinch”, lecz w tym roku możemy się cieszyć oficjalną kolaboracją The Grinch x Adidas Forum Low. Podobnie jak i w innych wydaniach, o których wspomniałem również i w tym buty tworzą jaskrawe odcienie zielonego wraz z czerwonymi elementami, co jest oczywiście logiczne ze względu na wizerunek postaci fikcyjnej Grincha z książek, filmów i bajek. Dodatkowo adidas postanowił jeszcze bardziej przenieść ten wizerunek na buty, używając zamszowego materiału reprezentujący jego futro. Na butach możemy jeszcze zobaczyć kilka zawieszek, przez które możemy przewlec nasze sznurówki co doda świetnego klimatu.

Premiery butów Adidas Forum Low “Grinch” możemy spodziewać się już 1 grudnia na adidasie i u innych wybranych sprzedawców. Dokładny wygląd sneakersów możecie sprawdzić na zdjęciach poniżej.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Gdzie kupić Jordany?

Mimo ogromnej popularności marki Air Jordan nie widzimy ich zbyt często w normalnych sklepach z butami i są…
Czytaj więcej

Historia butów Air Jordan 2

Air Jordan 2 to druga odsłona kultowej linii butów sygnowanych nazwiskiem słynnego koszykarza, Michaela Jordana. Model ten został…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.