Historia marki Kith – wszystko co musisz wiedzieć

Kith to amerykańska marka odzieżowa założona przez Ronniego Fiega w 2010 roku. Firma została założona jako sklep z obuwiem w Manhattanie, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę na odzież i akcesoria.

Marka Kith szybko zyskało popularność dzięki swojemu unikalnemu podejściu do projektowania ubrań i współpracy z wieloma znanymi markami i projektantami. Firma była znana z wydawania ograniczonych kolekcji współpracując z takimi markami jak Nike, Adidas, Moncler, i wieloma innymi.

W 2016 roku Kith otworzyło swój pierwszy sklep w Miami, a następnie rozszerzyło swoją działalność na kilka innych miast, w tym Los Angeles, Aspen, i nowojorskie lotnisko JFK. W 2018 roku firma otworzyła swój pierwszy sklep w Europie w Londynie.

Oprócz odzieży, Kith znane jest również z produkcji kawy i kuchennych akcesoriów. Firma współpracowała z wieloma znanymi szefami kuchni, takimi jak Daniel Humm i Eric Ripert, aby stworzyć unikalne produkty kuchenne.

Kith jest również znane z organizowania wydarzeń modowych i wspierania wielu różnych organizacji charytatywnych. Firma była współorganizatorem Fashion Week w Nowym Jorku i wielu innych wydarzeń modowych.

Na przestrzeni lat Kith stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek streetwearowych na świecie. Zyskało wielu wiernych fanów dzięki swojemu unikalnemu podejściu do projektowania i współpracy z wieloma znanymi markami i projektantami. Firma nadal rozwija się i rozszerza swoją działalność na nowe rynki, a także stale wprowadza nowe i innowacyjne produkty.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.