Jak dropić buty na SNKRS app? [Poradnik]

Jak każdy z nas wie, polowanie na sneakersy w aplikacji Nike jest trudne i naprawdę ciężko jest cokolwiek trafić dlatego też, aby zwiększyć swoje szanse powinniśmy się zapoznać z tym jak działa aplikacja oraz jakie są sposoby na to by pomóc trochę szczęściu i mieć większe szanse niż inni. Aby Ci pomóc stworzyliśmy ten poradnik, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

gotem-aplikacja-snkrs
image via nike

Rodzaje Dropów

DAN

Czyli najpopularniejsza metoda dropów wykorzystywana przez Nike w tym momencie. Jest to klasyczne losowanie, na które zapisy trwają 15 minut, po których rozpoczyna się losowanie i zazwyczaj po 1-2 minutach dostajemy powiadomienie o wyniku losowania.

LEO

W obecnych czasach całkiem rzadko używana przez Nike metoda dropu, zazwyczaj podczas niezbyt popularnych premier. Polega na 2-3 minutowym losowaniu, szybkość zapisania się prawdopodobnie nie ma żadnego wpływu na wynik, lecz z powodu krótkiego czasu oraz braku odliczania do końca zalecamy, żeby się nie ociągać, aby być na pewno zapisanym do losowania.

EXCLUSIVE ACCESS

Exclusive Access czy też inaczej wyłączny dostęp ma zazwyczaj miejsce przed oficjalnym dropem. Polega to na tym, że niektórzy użytkownicy aplikacji SNKRS otrzymują jako jedni z niewielu możliwość zakupienia danego buta. Nie ma wtedy żadnego losowania, tylko kto pierwszy ten lepszy, dlatego też radzimy się śpieszyć, zanim but się wyprzeda, ponieważ nie jesteśmy jedynymi którzy dostali Exclusive Access.

losowanie-na-aplikacji-snkrs
image via nike

Jak zapisać się na drop Nike?

Sam proces zapisywania nie jest wcale trudny. Na początku wybieramy swój rozmiar, potem wybieramy płatność, akceptujemy wszystko, zatwierdzamy i gdy to wszystko wykonamy, nie pozostaje nam nic innego tylko czekać na wyniki losowania czy udało się nam coś trafić.

Żeby wszystko poszło po naszej myśli, powinniśmy jeszcze przed dropem zapisać w swojej aplikacji SNKRS wszystkie informacji, które są niezbędne aby dołączyć do losowania. Są nasze dane, adres, numer telefonu oraz płatność.

Dodatkowymi opcjami, które mogą nam przyśpieszyć ten proces jest, zapisanie swojego rozmiaru buta oraz używanie skanu odcisku palca przy finalizacji zamówienia.

dropy-na-aplikacji-snkrs
image via nike

Multi konta

Najlepszą opcją, aby zwiększyć swoje szanse jest rzeczą oczywistą, aby zapisać się do losowania z kilku kont. Niestety Nike posiada w tych czasach bardzo dobre zabezpieczenia, przez co jest to prawie niemożliwe zrobić to samodzielnie.

Dlatego też, jeśli macie możliwość to poproście swoich znajomych czy też rodzinę o pomoc, lecz musicie pamiętać o tym, że używając kilku kont, nie możecie używać tych samych danych, adresów, numeru telefonu, płatności, urządzenia oraz IP. Każda z tych rzeczy musi być inna, bo inaczej twoje wejście do losowania zostanie usunięte, a w najgorszym przypadku konto zostanie zbanowane.

Aktywność na koncie

Nike cały czas dąży do tego z coraz lepszym skutkiem, aby wyeliminować boty, żeby to prawdziwi, zwykli ludzie mieli większe szanse niż programy, które również próbują zakupić limitowane edycje sneakersów.

Przez co powstała teoria, która ma jak najbardziej logiczne uzasadnienie i jest spora szansa, że jest ona prawdziwa. Chodzi o to, że Nike może monitorować nasze zachowania w aplikacji Nike i na ich podstawie stwierdzać czy użytkownik konta jest prawdziwym człowiekiem czy też nie.

Warto w takim razie od czasu do czasu wejść bezinteresownie w aplikacje i poprzeglądać sobie, pododawać jakieś buty do ulubionych, obejrzeć jakieś filmiki lub wykonać jakiekolwiek inne czynności jak normalna osoba.

relacje-na-aplikacji-snkrs
image via nike

Rodzaj płatności

Najlepszą metodą płatności jest Paypal. Zostało zauważone, że konta używające paypala wygrywają z trochę większą częstotliwością niż inne oraz używając Paypala, unikniecie problemów związanych z potwierdzaniem płatności 3D Secure, które mają miejsce bardzo często podczas dropów.

Włącz powiadomienia

Pamiętaj, aby mieć włączone powiadomienia. Nike w ten sposób powiadomi Ciebie, gdy dostaniesz dostęp do Exclusive Access, różnych eventach oraz nadchodzących premierach.

Nie kombinuj

Nike posiada najlepsze zabezpieczenia jakie miało w historii i bez problemu wykryje, jeśli będziesz próbował je oszukać. Jeśli będziesz próbował wchodzić na kilka kont z jednego urządzenia, korzystając z jednego IP, używając tych samych informacji na różnych kontach, płatności lub jakieś inne podejrzane czynności to Nike nie będzie miało problemu z wykryciem tego i zablokuje twoje konto, a ty nawet nie będziesz o tym wiedział.

Powodzenia!

Podobne Posty
Czytaj więcej

Gdzie kupić Jordany?

Mimo ogromnej popularności marki Air Jordan nie widzimy ich zbyt często w normalnych sklepach z butami i są…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.