Koniec YEEZY SUPPLY

Historyczna współpraca Adidasa oraz Ye została zakończona w październiku 2022 głównie ze względu na antysemickie wypowiedzi, rozpowszechnianie dezinformacji na temat morderstwa George’a Floyda oraz po tym, jak Ye wypowiedział słowa na podcaście Drink Champs “Mogę mówić antysemickie rzeczy, a adidas i tak mnie nie może zwolnić”.

Wiele miesięcy po tym, jak Adidas zerwał swoją współpracę z Kanye “Ye” Westem, strona yeezysupply.com przestała działać.

Podczas próby wejścia na stronę po wpisaniu adresu URL naszym oczom ukazuje się komunikat “Ta witryna jest nieosiągalna” co oczywiście świadczy o wyłączeniu strony. Strona YEEZY SUPPLY prawdopodobnie już nigdy nie powróci.

Mimo wszystko adidas zapowiedział, że w przyszłości ma zamiar wypuścić modele adidas YEEZY w 2023 roku, ale będą one pozbawione jakiegokolwiek brandu YEEZY.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Historia marki Off-White

Off-White to młoda, ale bardzo popularna marka modowa, założona przez Virgila Abloh’a w 2012 roku. Nazwa marki pochodzi…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.