Nike Air Max 97 Terrascape już w drodze

W tym roku mija 25 lecie modelu Air Max 97, na które Nike przygotowało kolorystykę “Silver Bullet” lecz to nie jest jedyna kolorystyka, którą mamy dostać, ponieważ w najbliższym czasie zaplanowany jest również Nike Air Max 97 Terrascape.

Model Nike Air Max 97 Terrascape wyróżnia się spośród innych wersji nie tylko swoją oryginalną kolorystyką, łączącą kolor granatowy, żółty i bordowy co wszystko razem połączone przypomina nam swoimi barwami dobrze znany klub piłkarski FC Barcelony, ale również wyróżnia się tym z czego buty są wykonane. Podeszwa została zrobiona z gumy Nike GRIND stworzonej z materiałów pochodzących z recyklingu. Kolejną modyfikacją jest zamienienie małego Swoosha na boku cholewki na dużo większy rozmiar i inne umiejscowienie.

Premiera tej kolorystyki Nike Air Max 97 Terrascape ma się odbyć w nadchodzących najbliższych miesiącach na Nike i u wybranych sprzedawców. Obserwujcie nas, aby nie przegapić więcej informacji na temat premiery, a poniżej możecie zobaczyć dokładne zdjęcia.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.