Oficjalne zdjęcia Air Jordan 1 High “Twist 2.0”

Do końca roku 2022 zostało już bardzo nie wiele czasu, lecz mimo tak krótkiego czasu spotka nas jeszcze kilka ciekawych premier, a jedną z nich jest właśnie Air Jordan 1 High “Twist 2.0”.

Jordany te są drugą wersją kolorystyki butów, które miały premierę w 2019 roku – Jordan 1 High “Twist”. W tym przypadku dostajemy połączenie koloru szarego, białego i czarnego oraz oczywiście tak samo, jak ma to miejsce w poprzednim wydaniu czarne elementy buta razem z swooshem są pokryte końskim włosiem . Dodatkowo również w tym wydaniu dostajemy metalowe logo wings widniejące na kostce. Zmieniona została też podeszwa oraz język buta na kolor szary, który świetnie dopasowuje się do całości.

Premiera buta ma się odbyć 22 grudnia na aplikacji Nike i u wybranych dostawców w damskiej rozmiarówce za cenę 829,99 PLN.

images via S.sam.group

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.