Oto nowe MSCHF Gobstomper “Sour Edition”

MSCHF po raz kolejny zaskakuję swoją kreatywnością, po “Satan Shoes”, które miały premierę w 2021 oraz przerobionych Vansach, czyli modelu MSCHF “Wavy Baby”, o których na pewno słyszeliście, nie zwalniają tempa i prezentują nam kolejne wydanie.

Twórcy inspirowali się podczas projektowania kultowym cukierkiem Gobstopper, który tak samo, jak but jest stworzony z kilku warstw. Model MSCHF Gobstomper został po raz pierwszy wydany tego lata w kolaboracji razem z Jimmy Fallonem nosząc nazwę “Jimmy Fallon Edition” która całkowicie kontrastuje kolorystyką porównując ją do obecnej “Sour Edition”. Czarny jest tutaj zdecydowanie dominującym kolorem z akcentami różu, zielonego oraz żółtego, lecz im bardziej odsłonimy kolejne warstwy tym więcej zobaczymy kolorów, a nasze buty z pewnością będą wyglądać ciekawiej.

MSCHF zaprojektował w ten sposób buty, aby po wytarciu cholewki buta wyglądały one jeszcze lepiej niż nowe, dlatego nie warto ich oszczędzać, a wręcz przeciwnie powinniśmy w nich chodzić aż zewnętrzna warstwa się z nich zedrze (Poniżej możecie zobaczyć wygląd sneakersów ze zdartą warstwą). Buty mają pojawić się na tylko i wyłącznie na aplikacji MSCHF 6 grudnia w cenie 195$.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.