Pierwsze spojrzenie na Air Jordan 4 SE Craft “Photon Dust”

Air Jordan 4, czyli sylwetka buta stworzona jako druga dla Micheala Jordana przez Tinkera Hatfielda cały czas trzyma się na swoim topie popularności. Niedawno ujrzeliśmy ten model w kolaboracji z A Ma Maniére co było ogromnym sukcesem Nike, a teraz na celowniku pojawiły się ponownie w kolorystyce “Photon Dust”.

Na pierwszy rzut oka para przypomina kolorystykę “Cool grey”, lecz gdy się dobrze przyjrzymy z bliska zauważymy wiele różnic w odcieniach kolorów oraz w konstrukcji buta. Jordany posiadają nałożone na siebie takie kolory jak Photon Dust, Off-White, Sail, Grey Fog i Pale Vanilla. Sporo elementów zostało wykonanych z zamszu na przykład czubek buta, język oraz śródstopie.

Air Jordan 4 SE Craft “Photon Dust” ma być dostępny na początku roku 2023. Sneakersy ukażą się na Nike i u wybranych sprzedawców w cenie w rozmiarówce męskiej oraz dla dużych dzieci. Cena detaliczna to 210$.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Historia marki BAPE

Bape, znana również jako A Bathing Ape, to japońska marka ubrań i akcesoriów założona w 1993 roku przez…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.