Pierwsze spojrzenie na Jarritos x Nike SB Dunk Low

Nadchodząca współpraca bardzo popularnej w Ameryce Meksykańskiej marki soków Jarritos z Nike została ujawniona poprzez wyjście na światło dzienne zdjęć wcześnie wykonanych par. Wydanie to może nam przypominać dobrze nam znaną współprace Ben & Jerry, która również była kolaboracją producenta słodkich produktów z Nike.

Napisał o nich dyrektor generalny w Complex, czyli Brendan Dunne, że te dwie firmy swoją wspólną kolaboracje mają wydać w 2023 roku. Nic przez Nike nie zostało jeszcze potwierdzone, lecz możemy być pewni w przyszłości tego wydania. Ze względu na dużą ofertę smaku soków, jaką oferuje Jarritos jak np. ananasowy, mandarynkowy, tamaryndowca i wielu innych to mają naprawdę duże możliwości i pole do popisu, aby stworzyć razem świetny projekt. Buty oczywiście mogą wyglądać tak jak na zdjęciach, które wyszły do internetu, ale na ten moment nic nie jest dokładnie wiadome i dużo jeszcze się może zmienić.

Prawdopodobnie buty ujrzymy wiosną w 2023 na Nike i w wybranych Skate shopach. Sprawdzajcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco z newsami, ponieważ gdy tylko będziemy mieli więcej informacji z pewnością się z wami nimi podzielimy.

images via Jf Grails / Masterchefian

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.