Pierwsze spojrzenie na Nike Dunk SB Low Decon N7

Nike N7 to nie tylko zwykła kolekcja produktów, a i również Fundusz N7 gdzie razem od 2009 roku zebrali 8 milionów dolarów w formie dotacji, które zostały rozdysponowane pomiędzy ponad 270 społeczności i organizacji za pośrednictwem Fundacji Pomocy Charytatywnej w Ameryce. Projekt ten został stworzony w celu połączenia młodzieży indiańskiej i rdzennej amerykańskiej ludności z programami związanymi z sportem, grą i aktywnością fizyczną.

Ze zdjęć, które wyciekły wynika, że zaplanowane są 2 różne kolorystyki. Jak można zobaczyć Nike koncentruje się na nadchodzącej kolekcji na haftowanych wzorach prezentujących faunę i florę. Na pierwszym wydaniu widać dominujący biały oraz czarny kolor z wyhaftowanymi ptakami i kwiatami, a na drugim został użyty głównie biały oraz czerwony z również wyhaftowanymi kwiatami.

Oczekuje się, że obie kolorystyki SB Dunk Low powinny trafić do sklepów na początku wakacji 2023. Bądźcie uważni, ponieważ w najbliższych miesiącach powinniśmy dostać więcej oficjalnych informacji na temat kolekcji N7 na 2023 rok.

Podobne Posty
Czytaj więcej

Kim jest Sneakerhead?

Sneakerhead to osoba, która jest pasjonatem butów sportowych, zwłaszcza tych zwanych “sneakersami”. Sneakerheadami są zarówno mężczyźni, jak i…
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.