Resell butów – Co to jest? Jak zacząć?

W obecnych czasach limitowane sneakersy lub ciuchy streetwear, potrafią być dla niektórych świetną inwestycją i sposobem na życie co jest szczególnie popularne pośród nastolatków. Jak w takim razie zacząć resellowanie butów? O wszystkim się dowiecie w naszym artykule.

Na czym polega resell?

resell-sneakersow-butow

Wszystko jest bardzo proste. Kupujemy w sklepach buty, których ilość sztuk jest ograniczona, bardzo często są to specjalne edycje lub kolaboracje różnych marek oraz projektantów. Buty te kupujemy po to, aby odsprzedać za dużo większą cenę. Największe i najpopularniejsze buty można odsprzedać zaraz po premierze nawet za dziesięciokrotność ceny pierwotnej lub i więcej.

Jak zacząć zarabiać na resellu sneakersów?

reseller-butow
image via sneaker invest

Ważne jest na pewno to, aby dobrze Ci szło musisz się bardzo interesować sneakersami, być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Musisz po prostu tym żyć, aby wiedzieć, na których butach można zarobić, kiedy są premiery butów, w jaki sposób je można zakupić itd.

Pewnie zastanawiasz się, gdzie można zakupić sneakersy? Te, na których można zarobić mają swoją premierę w wyznaczonych sklepach wybranych przez producenta zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Listę wszystkich miejsc znajdziesz tutaj.

Później te buty trzeba gdzieś sprzedać. Gdzie to zrobić? Możliwości jest wiele dlatego też i w tym przypadku przygotowaliśmy listę miejsc, w których możecie sprzedać swoje sneakersy.

Na czym robić resell?

W większości przypadków są to buty Nike oraz Adidas. Dosyć rzadziej pojawiają się możliwości zarobku na butach marki New Balance lub jakichś innych. Oprócz butów jest możliwość zarobku na ubraniach marek takich jak Supreme, Palace, Louis Vuitton itd. Bardzo pomocna w tej kwestii jest giełda StockX, na której sprawdzisz bez problemu ceny produktów i ocenisz czy na danej rzeczy można zarobić.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.