Szykuje się nam kolaboracja CDG x New Balance 1906R?

Jeśli obserwowaliście Paris Fashion Week, to zapewne zwróciliście uwagę na New Balance 1906R, które na początku pojawiły się na pokazie AURALEE w pastelowych kolorach, a pod koniec tygodnia zaprezentował je nam jeszcze Junya Watanabe w dwóch wersjach kolorystycznych, o których dzisiaj mowa.

Mogliśmy je zobaczyć na wybiegu u Junya Watanabe, czyli Japońskiego projektanta mody, który już od dłuższego czasu współpracuje i tworzy własną markę z CDG – Junya Watanabe Comme des Garçon Man. Projektant podczas swojego show użył modelu New Balance 650 oraz 1906R, który głównie zainteresował i zaciekawił oglądających.

Sneakersy zostały zaprezentowane w dwóch kolorystykach. Jedna w wersji czarnej, a druga w wersji białej z czarną podeszwą. Premierę prawdopodobnie zobaczymy dopiero przed końcem 2023 roku z niestety zwiększonym retailem z 150$ aż do 300$.

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.