Wszystko o Sneakers botach do dropów

Boty to specjalne programy komputerowe, które są w stanie wykonywać określone zadania automatycznie. W ostatnich latach coraz częściej wykorzystywane są do kupowania różnego rodzaju produktów, w tym najczęsciej sneakersów lub ubrań typu streetwear.

Jak działają takie boty?

Zazwyczaj są one ustawione tak, aby automatycznie odwiedzać różne sklepy internetowe i sprawdzać, czy dostępne są nowe modele butów, które nas interesują. Jeśli tak, bot może wypełnić dane potrzebne do zamówienia i dokonać płatności za nas. W ten sposób, nawet jeśli jesteśmy nieobecni przed komputerem, bot może zareagować błyskawicznie na pojawienie się nowych modeli i złożyć zamówienie zanim zostaną one wyprzedane.

Zabezpieczenia sklepów przed botami

Niestety, korzystanie z botów do kupowania butów i sneakersów nie jest bez wad. Po pierwsze, wiele sklepów internetowych używa różnego rodzaju zabezpieczeń, które uniemożliwiają botom złożenie zamówienia. Po drugie, niektóre sklepy zabraniają używania botów i mogą anulować zamówienia, jeśli wykryją ich użycie. Po trzecie, korzystanie z botów do kupowania butów lub sneakersów może być uważane za nieuczciwe wobec innych osób, które również próbują zdobyć te produkty.

Jak kupić takiego bota?

Jeśli chcesz kupić takiego bota do dropienia butów, istnieje kilka możliwości:

  • Giveaway – Boty bardzo często tworzą różne giveaway’e na ich kontach na twitterze, aby rozpromować swój program. Rozdają zazwyczaj kilka kluczy do takiego bota za na przykład udostępnienie ich postu.
  • Dropy – Również na twitterze są zapowiadane dropy botów na ich oficjalnych kontach, lecz nie jest to prosta sprawa, ponieważ wiele osób chcę zakupić takiego bota, a ilość jest limitowana.
  • Z drugiej ręki – Najprostszą możliwością zakupu jest kupno z drugiej ręki na giełdach takich jak np. BotMart lub BotBroker, ale w tym przypadku zazwyczaj będziemy musieli zapłacić większą cenę rynkową.

Czy się opłaca?

Boty do sneakersów mogą być dość kosztowne. Za sam dostęp do dobrego bota zapłacimy około kilkuset euro, licencje do takiego bota trzeba zazwyczaj odnawiać, co miesiąc płacąc kilkadziesiąt euro. Żeby bot działał tak jak powinien potrzebujemy kupić wirtualny serwer, na którym stawiamy takiego bota oraz proxy, za które również musimy zapłacić sporo pieniędzy i odnawiać je co jakiś czas. Do tego wszystko to jest bardzo skomplikowane, sklepy co chwile wprowadzają nowe i trudniejsze zabezpieczenia do przejścia i nawet gdy posiadamy to wszystko to zakup takich butów nadal nie jest gwarantowany.

Podsumowując zakup takiego bota jest bardzo ryzykowny i kosztowny. Co prawda są ludzie, którzy potrafią zarobić dobre pieniądze korzystając z takich botów, lecz jest to bardzo mała garstka ludzi, naprawdę doświadczonych w tym co robią i posiadają bardzo duży kapitał. Także decyzje pozostawiamy do podjęcia wam.

Przykłady botów

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to przygotowaliśmy listę kilku najpopularniejszych i najskuteczniejszych botów, będących najdłużej na rynku Sneakers botów.
Cybersole
KodaiAIO
MEKAIO / MEKPreme
FlareAIO
GaneshBot
Wrath Software
BalkoBot

Podobne Posty
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.